Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Yalan Söyledi Yarrağı Yedi! (Serkan 18 Y., İzmir)

Slm ben Serkan. Bir gece sahilde gezerken, bankta bir kız oturmuş ağlıyordu. Yanına gittim ve ne olduğunu sordum. "Boşver!" deyip geçiştirdi. Tanıştık, adı Merve imiş. Sonra gidecek yeri olmadığını söyledi. Ben de, evde yalnız kaldığımı, isterse bende kalabileceğini teklif ettim. Kabul etti ve yoldan birkaç şişe bira aldık, eve geldik.

Evde biraları içerken, sahilde niye ağladığını sordum. Sevgilisinden ayrıldığını ve mutsuz olduğunu söyledi. "Peki niye ayrıldınız?" diye sordum. Sevgilisi bunu zorla sikip kızlığını bozmuş, bu yetmiyormuş gibi birde zorla götünü sikmek istemiş, bu da götten vermeyince kavga etmişler ve ayrılmışlar. Ben bunu duyunca kendi kendime, 'Yaşadın oğlum Serkan, al sana açık kapı hatun, sikilecek amcık kendiliğinden düştü kucağına!' dedim ve benim yarrak çadırı kurdu hemen. Ama ürkütmek olmazdı, müsade isteyip lavaboya gittim ve 31 çekerek boşaldım, indirdim sikimi ve içeri geldim.

2. biralar bittikten sonra, "Film izleyelim mi? Çok güzel pørnø filmlerim var!" dedim. Kabul edince güzel bir pørnø CD taktım ve izlemeye başladık. Benim yarak tabii yine kalktı. Bir ara Merve'nin eli sikimi sıktı, ben de onun amını elledim ve dudaklarına yapıştım. Bir süre öpüşüp elleştikten sonra sikimi çıkardım ve ağzına verdim. O kadar güzel emiyordu ki, fazla dayanamadım ve sıcacık ağzına döllerimi boşalttım. Orospu hepsini yuttuktan sonra, "Sik beni!" diye inlemeye başladı. Hiç ikiletir miyim, hemen kızın elbiselerini parçalarcasına çıkardım ve bacaklarını omzuma aldığım gibi geçirdim amına. Ama nasıl bir çığlık attı öyle, valla korktum! O korkuyla sikimi amından çıkardım ki, sikim kana bulanmıştı. Meğer kız bakireymiş!

Kızdım, "Bana niye yalan konuştun?" dedim, başladı gerçeği (?) anlatmaya. Sevgilisi falan yokmuş, manken olmak için evden kaçmış. Parası pulu ve kalacak yeri de olmayıca, her önüne gelen buna kalacak yer karşılığında sikişme teklif etmiş. Bir hafta kadar kapısı açık olan apartmanların merdiven altında falan yatmış ve artık canına tak etmiş, karşıma ilk çıkana vereyim de kurtulayım demiş. Tesadüfen de karşısına ben çıkmışım.

Bana bunları anlattıktan sonra, "Ne olur sende kalabilir miyim, karşılığında ne istersen yaparım!" diye yalvarmaya başladı. Ben de, "Battı balık yan gider!" dedim ve bunu domalttım, köpek pozisyonunda bunun amına girdim ve pompalamaya, hunharca sikmeye başladım. Boşalacağım zaman da çıkmadım ve amına boşaldım. Sonra çıkardım yarağımı amından ve götüne dayadım. Kafası girerken kopardı ortalığı, "Çıkarrr! Çok acıyor, yırttın götümü hayvan!" diye, ama kim dinler! Köküne kadar geçirdim ve 2 saat boyunca siktim götünü. Götünden de kan geldi, ama yinede bırakmadım. Beni kandırmak neymiş gördü! Sonunda acıya fazla dayanamadı ve bayıldı. Ben de öyle bir boşaldım ki, sırtı beli bembeyaz oldu. Sonra hemen bunu yan çevirip arkasına geçtim, sikimi taktım amına ve uyudum içindeyken.

Orospuyu mahvetmiştim. Ama pişman mıyım? Tabiki değilim! Şimdi benim evde kalıyor, benim özel orosbum oldu. İşten geldiğimde hiç havam olmasın, gelir kucağıma ve beni eğlendirir.

Tüm sikilen amlara selamlar!

[Serkan]


Ana Sayfaya Dön

Hikayeni Yolla


18+ Yasal Uyarı: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz! Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: