Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri!

Webcammen met de geilste amateurs thuis!

Boyum Kısa, Güzel Değilim, Fakat Sikilesi Götüm Var! (5) (Gülbahar 20 Y., Denizli)

Sevgilim beni o gençlere siktirdikten sonra artık sekse olan bakış açım değişmişti. Sevgilim bana bir kez olsun iltifat etmezken, o genç çocuklar bana sürekli iltifat etmişlerdi. O sözleri duyduktan sonra yaraklarını içime daha çok almak, amımı ve götümü sıkarak onların daha çok zevk almalarını sağlamaya çalışmıştım. Sevgilimse tam tersine sürekli beni aşağılıyor, boyumun kısa olmasını, çirkin olduğumu falan yüzüme vurup duruyordu. Üstelik artık kızkardeşimi sikmekten beni de sikmez olmuştu. En sonunda isyan ettiğimde, "Tamam lan orospu, seni öyle bir sikeceğim ki, gününü göreceksin!" dedi. "Nasıl?" dediğimde, "Bekle ve gör! Ama önce 3 gün ikinizi de sikmeyecem, sen de amına ve götüne buz koy!" deyip dışarı çıktı. Kızkardeşim buz koymama yardımcı olurken, bir yandan da bana söyleniyordu, "Abla senin yüzünden ben de yarak yiyemiyorum şimdi!" diye.

3 gün geçtikten sonra sevgilim beni yemeğe dışarı götürdü. Orada öyle hareket ediyordu ki, sanki hiç dışarıda yemek yememişiz, hiç benimle sevişmemiş gibiydi. Ben her ne kadar şaşırsam da, bu görüntü çok hoşuma gitmişti. Onun o hareketlerini görünce birden sikilme isteğim arttı. Amımın suları tangamın üstüne çıkmıştı çoktan. Yemeğin ardından bir barda oturup birkaç kadeh birşeyler içtikten sonra, artık ben o an bardaki herkesin gözleri önünde kendimi siktirecek kıvama gelmiştim. Bir yandan da kendi kendime (Gülbahar kendine gel hemen koyverme kendini!) diye diye sabretmeye çalışarak içkimi yudumladım. Bardan çıkıp eve vardığımızda, kızkardeşimin çığlıklarını ve ağlama seslerini duyduk. Sessizce baktığımızda 5 tane hayvan gibi adam benim kızkardeşimi aralarına almış, biri götünü sikerken, diğeri de amını sikiyordu. Ama ne sikmek! Kızkardeşim ellerini iki tarafa açmış, kalan 2 adamın yarakları da kardeşimin elindeydi. Adam gerilip öyle bir sokuyordu ki, kızkardeşimin göğüsleri bile zıplıyordu. Kızkardeşim ağzındaki yarağı çıkarıp, "Artık yeter dayanamıyorum, şimdi gelecekler!" diyordu.

Adamlar deli gibi sikerken artık boşalacaklarını söylediklerinde kızkardeşimin yüzüne kocaman bir gülümseme yerleşti. Adamlar arka arkaya dizilip sırayla kardeşimin ağzına boşalıyorlardı. Kardeşimin ağzı dölle dolduğunda yutmasını bekleyip ağzından taşanları yaraklarının kafasıyla geri ağzına topluyorlardı. Ben bile o kadar dölü ilk defa bir arada görürken, kızkardeşim hepsini yutup adamların yüzüne bakarken, adamların birisinin yarağının hareketlenir gibi olduğunu görünce, "Yeter be! Hepiniz 3'er posta boşaldınız, şimdi gelecekler, başımız belaya girecek!" dedi. Adam kızkardeşime bakarak, "Merak etme bugünlük bu kadar yeter!" deyip giyinmeye başladılar. Biz de sevgilimle diğer odaya geçip adamların gitmesini bekledik. Kızkardeşim adamları uğurladıktan sonra banyoya girerek yıkanmaya başladı, biz de eve yeni gelmiş gibi kapyı açıp kapatarak sevgilimin yatak odasına geçtik direk.

Ben az önce gördüklerimin şaşkınlığı içindeyken, bir anda sevgilim dudaklarıma yapıştı. Elleri kalçalarımı sıkarken, boynumu, kulaklarımı öpüyordu. Beni soyup yatağa çırıl çıplak uzattıktan sonra, amımı adeta vakumlayarak yalamaya başladı. Az önce gördüklerimin verdiği heyecanla ben orgazm olurken, sevgilim de hemen soyunup üstüme çıktı. Altında neredeyse tamamen kaybolmuştum. Bacaklarımı iki yana ayırarak omzuna aldı ve o koskoca yarrağını amıma öyle bir geçirdi ki, ilk siktiğinde ancak bu kadar acımıştı. 3 gün boşalmayınca sevgilimin yarağındaki tüm damarlar kabarmış, kalınlaşıp, boyu uzamış gibi birşeyler olmuş, inanılmaz görünüyordu. Ben defalarca orgazm olmuştum, ama sevgilimin durmaya yada yavaşlamaya pek niyeti yok gibiydi. Siktikçe sikiyor, amımı daha önce hiç olmadığı kadar vahşice zorluyordu.

En sonunda kalkıp yarağını ağzıma soktuğunda deli gibi yalamaya başladım. Ben boşalacak diye beklerken, beni yatakta ters çevirdi, ellerimi yatağın başlığından tutturduktan sonra, yarağını götüme bastırmaya başladı. Fakat kuru kuru girmiyordu. Ben sokmaz diye düşünürken sevgilim belimden tutarak öyle bir yüklendi ki götüme, götüm içine odun sokulmuşçasına sızlamaya başladı. Bu sırada beni öpüp kokluyor, bana güya iltifat ediyordu. Ama altta canımı çıkarıyordu. Götümde iyice hızlandığında artık kendimden geçmiş, sadece onun işini bitirmesini bekliyordum. Artık zevk almak bir yana, canım inanılmaz acıyordu. Kendi kendime başıma iş açmıştım.

Baktım boşalmıyor, götümle sikini iyice sıkarak, hem çabuk boşalması, hemde daha çok zevk alması için uğraştım. En sonunda boşalcağını söyleyip, koskoca 21 cm'lik yarrağını götümden çıkarıp ağzıma soktu ve ağzımı sikmeye başladı. Ben bir yandan dilimle oynarken bir yandan da ellerimle taşaklarını sıvazlıyordum. En sonunda yarağındaki hareketlenmeyi dilimle hissetmemle birlikte ağzıma öyle bir fışkırttı ki, daha önce ne sevgilim nede başka birisi böyle boşalmamıştı. Dölleri bir kurşun gibi boğazıma çarpmıştı. Ağzım dölle dolup taşmış, ben 3-4 kez ağız dolusu dölü yutmuştum, ama sevgilim halen boşalıyordu. En sonunda bittiğinde artık yutamaz hale gelmiştim. Sevgilim, "Yeter mi devam edelim mi?" dediğinde, panikle, "Yeter artık!" deyip pes ettim ve üstüne çıkıp öylece uzandım. Uyuyup kalmışım...

Hoşçakalın, öpüyorum hepinizi :)

[Gülbahar]


Ana Sayfaya Dön

Hikayeni Yolla


18+ Yasal Uyarı: 31Seks Hikayeleri sitesi 18 yaşından büyükler için Seks Hikayeleri içermektedir. 18 yaşından küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede Erotik Seks Hikayesi okumak kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz! Copyright © All rights Reserved. The Netherlands. Contact E-Mail: