Kaymak Gibi 31Seks Hikayeleri!

Götüme Birşeyler Sokmadan Duramıyorum!


Götüme Birşeyler Sokmadan Duramıyorum! (Emir 31 Y., İstanbul / Türkiye)

İstanbulda yaşayan 31 yaşında bir erkeğim. Normalde diğer erkekler gibi görünsemde, iç dünyamda kendimi tamamen kadın gibi hisseden ve hep yatakta onlar gibi sikilmek isteyen biriyim. Genelde kadın iç çamaşırları giyerim ve sikimi arkaya, göt deliğime kadar kıvırıp oraya yapıştırıp daracık kot pantolonlar giyerim. O şekilde gezerken insanların bakışlarının ön tarafımda olması ve özellikle de kadınların bakması çok hoşuma gidiyor. İzlediğim Pornositelerinde hep kadınların sikilirken ve Lezbiyenlerin birbirinin amına götüne soktukları, veya kendi amlarına götlerine soktukları Dildo ve Vibratörlerden aldıkları zevki görüp sikilmenin nasıl birşey olduğunu merak ederdim.

Bu şekilde, onların o aletlerle kendilerini becerdikleri gibi, götüme değişik cisimler sokarak kendi kendimi becermeye başladım. Ve ilk zamandan beri o kadar çok hoşuma gitmeye başladı ki anlatamam. Artık her gün götüme o sike benzeyen kalın ve sert cisimleri sokmadan duramıyorum. Müthiş zevk veriyordu. Bence erkekler sikmeyi bırakıp birde sikilmeyi deneseler, inanın kadınların neden bu kadar sikilmek istediklerini bir nebze olsun anlarlardı. O koca şey götüme girdikçe ve içerde bir yerlere sürtüne sürtüne girip çıkıpda acıttıkca, canım daha sert ve daha fazla acı verecek şekilde sikilmek istememe yol açıyordu. Kocaman deodorant kutularını (4 cm kalınlığında ve 18 cm uzunluğunda) götüme sertçe ve hoyratça soktukca nasıl zevk aldığımı bilemezseniz.

Bazen domalıp sokuyorum, bazen sırt üstü yatıp iki bacağımı aralayıp önden sokuyorum götüme. Bazen de yere yapıştırıp, defalarca oturup oturup kalkıyorum o koca cisimlerin üstüne. Ve kolay kolay da tatmin olamıyorum. Bir saat, belkide iki saat boyunca kendimi beceriyorum ve müthiş bir zevk alıyorum. Tek zor tarafı, partnerim olmadığı için tek başıma aşırı zor ve yorucu olması. Erkeklerle birlikte olmaktansa, kendi kendime bu şekilde tatmin olmak hem çok daha uzun sürüyor ve hemde çok daha zevkli oluyor. Kadın bir partnerimin olmasını ve beni Strapon gibi aletlerle becermesini o kadar çok isterdim ki... Hem onlar sikilirken nasıl zevk alındığını bildikleri için beni de o şekilde sikebilirler diye düşünüyorum. Kadın olsaydım kesin Lezbiyen olurdum heralde...

Şu anda da öyle bir azdım ve canım öyle bir sikilmek istiyor ki, bu yazıyı bitirip acilen götüme birşeyler sokup kendimi acilen becermem gerekiyor. Sikilmek gibisi yok!

[Emir]


Seks Hikayesi veya Erotik itiraf Yolla! « Ana Sayfaya Dön!

18+ YASAL UYARI:
"Kaymak Gibi 31 Seks Hikayeleri" sitesinin bu ve buna benzer sayfaları, 18 yaşından büyükler içindir. Eğer 18 yaşından
küçük iseniz veya bulunduğunuz ülkede, Seks siteleri'ni ziyaret etmek kanunen yasak ise, bu siteyi derhal terkediniz!
"31Seks Hikayeleri" "Sikilen Amlar" "Erkek Siken Erkekler" "69Seks" - The Netherlands / Hollanda
Contact / iletişim E-Mail:    |    Sitemize reklam verme koşulları